Para Para Para…

Hepimizin ihtiyacı olan para, kapitalist dünyada yaşamımızı idame ettirmemiz için gereken en önemli unsurlardan birisidir. Para kazanma ihtiyacımızın sebebi daha rahat ve daha mutlu yaşama istediğimizden geliyor sanırım. Her ne kadar mutluluk ve paranın ilişkisi tartışılacak bir konu gibi gözükse de, parasızlık da mutluluk getirmiyor be canım kardeşim. O yüzden bu konuda felfese yapmaktansa helalinden bir yöntemle, bir şekilde para kazanmamız gerekiyor.

Bir çoğumuzun hali hazırda meşgul olduğu bir işi var diye düşünüyorum. Her ne kadar hepimizin maaşları belirli bir yüzdenin üstünde veya altında olsada, hiç birimize ne kadar maaş alırsak alalım bir türlü yetmeyen şeydir para. Ayın sonuna kenara biraz para atayım düşüncesini her ay başı aklınıza getirseniz de hiç bir şekilde kenara atamadığımız şeydir para. Kazanması bir o kadar zor, ama harcaması bir o kadar da kolay ve zevklidir. Gel gelelim, biz bu parayı ağaçtan toplayamayacaksak, bir şeyler yaparak para kazanma yöntemleri geliştirmemiz gerekiyor.

İnternetten Nasıl Para Kazanılır?” sorusu ilk aklıma geldiğinde, öncelikle araştırmalar ve denemeler yaptım. Sonrasında başarılı yöntemleri, başarısız yöntemlerden ayırdım. Bu süreçte zaman ve kısmi para kaybım da oldu fakat işe yarayan yöntemler buldum. Bu bulduğum yöntemleri bir internet sitesi açarak kendisine ek gelir sağlamak isteyen arkadaşlarla paylaşmak istiyorum. Sitemin ismini de aklıma ilk gelen sorunun cevabını, bu konuda araştırma yapanlara doğru bir biçimde versin diye bu şekilde yaptım. Önümüzdeki günlerde internetten para kazanma yöntemleri ile ilgili başarılı ve başarısız gördüğüm tüm yöntemleri sizlerle paylaşmayı planlıyorum. Bu aralar işlerimin yoğunluğundan dolayı biraz zor vakit buluyorum ama şu işleri bir halledeyim hızlı bir giriş yapacağız.

Paylaşmak güzeldir...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir